Główienka – Pobiedziska

Domy w zabudowie bliźniaczej

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej, znajdujące się na działkach o powierzchni 500m2. Na parterze każdego z nich mieści się wiatrołap,  przestronny, jasny salon z dwoma parami  drzwi na taras oraz sypialnia lub duży gabinet i łazienka. Na piętrze znajdują się 4 pokoje o powierzchni od 7,25 m2 do 10,30 m2. Dwie sypialnie mają wyjście na balkon.

Wyszczególnienie pomieszczeń

PARTER

  1. Wiatrołap 2,9m2
  2. Pokój dzienny z aneksem 33,6m2
  3. Łazienka 6,1m2
  4. Sypialnia 18,9m2

PIĘTRO

  1. Pokój 10,3m2
  2. Pokój 10,5m2
  3. Łazienka 5,9m2
  4. Pokój 8,45m2
  5. Pokój 7,25m2
  6. Hol 5,6m2

 

Lokalizacja

Lokalizacja w odległości ok. 28km od Poznania umożliwia dojazd do miasta samochodem w ok. 40 minut, można też skorzystać z połączeń kolejowych (2km do stacji PKP w Pobiedziskach) – stamtąd dojazd do Poznania trwa ok. 23 minuty, pociągi kursują w ciągu tygodnia zazwyczaj co godzinę. Na miejscu jest dostępna cała infrastruktura – szkoła podstawowa w odległości ok. 2,5 km, przedszkole 3km, sklep spożywczy 600m,  Biedronka, Rossmann, apteka – ok.2km samochodem

Okolica

Dom znajduje się jedynie 650m od kąpieliska nad jez. Biezdruchowo. Jezioro otoczone jest wąskim pasmem lasu i prezentuje się malowniczo. W ciągu roku jest gdzie pojeździć na rowerze wśród okolicznych lasów (okolice oddalonej o ok. 5km Kapalicy, dalej Zbierkowa, Nowej Górki i Kociałkowej Górki, Park Krajobrazowy Promno i Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka

Do wykończenia domów użyte zostaną materiały najwyższej jakości. W standardzie znajdą się m. in. okna trójszybowe DRUTEX, ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze, posadzka maszynowa, tynki cementowo-wapienne, schody żelbetonowe oraz alarm. 

Domy w zabudowie bliźniaczej

Zobacz film z inwestycji

Zobacz film z inwestycji i wyobraź sobie siebie, jako właściciela wygodnego podmiejskiego domu z wymarzonym ogrodem, który będziesz mógł niebawem stworzyć dla siebie i swojej rodziny.
Już wkrótce, jeszcze w tym roku możesz otrzymać klucze do swojego nowego lokum – termin oddania obiektu do użytku przewidziany jest na grudzień 2020.

Jeśli zainteresowała Ciebie ta inwestycja tu znajdziesz dane kontaktowe

Lokalizacja domów

Główienka, Pobiedziska

 

Kontakt

biuro@grawo.pl

503 165 340