Marzysz o niezapomnianym wypoczynku?

Poznaj kaszubską chëczkę*.

* (kaszub.) domek

Logo checzka małe

kondygnacje800

Zależało nam na jak największej funkcjonalności domku. Zarazem chcieliśmy uzyskać wrażenie otwartej przestrzeni, której naturalnym przedłużeniem będzie ogród i piękne zielone sąsiedztwo.


Dwie kondygnacje

Grawo Najlepsze domki letniskoweNa piętrze znajdują się dwa pomieszczenia: mały pokój i obszerna sypialnia z urzekającym widokiem na Jezioro Sobąckie.

Grawo Najlepsze domki letniskoweNa parterze dominuje obszerny pokój wypoczynkowy otwarty na zewnętrzny taras i połączony z ankesem kuchennym i funkcjonalną łazienką.

Ciepła atmosfera

Grawo Najlepsze domki letniskowePrzygotowaliśmy instalację (wysokiej jakości komin systemowy) gotową do podłączenia kominka lub klimatycznej kozy.

Grawo Najlepsze domki letniskoweDoskonałej jakości izolacja termiczna zapewni klimat o każdej porze roku.

Solidne fundamenty

Grawo Najlepsze domki letniskoweNasze domki – inaczej niż większość – postawione zostały na pełnej wylewce betonowej. Dzięki temu są trwalsze i wielosezonowe!

parter800Dolna kondygnacja to serce chëczki. Tutaj skupia się życie domku – miejsce relaksu, biesiadowania, wielogodzinnych dyskusji, wspólnych wspomnień, śmiechu, zabawy…


Obszerny aneks kuchenny

Grawo Najlepsze domki letniskoweSolidny kawałek kuchni. Jedzenie w trakcie wypoczynku na łonie natury zawsze smakuje lepiej! Nie może zabraknąć miejsca, gdzie na nowo odkryjecie wspólne gotowanie i biesiadowanie, gdzie zgłębicie tajniki i smaki regionalnej kuchni, ryb z pobliskich jezior, czy darów lasu.

Kompaktowa łazienka

Grawo Najlepsze domki letniskoweWypoczynek w domku nie musi oznaczać spartańskich warunków. Chëczka posiada kompaktową, lecz niezwykle funkcjonalną łazienkę, która zaspokoi Wasze higieniczne potrzeby.

Duże wyjście tarasowe

Grawo Najlepsze domki letniskoweWedług nas jest to jeden z najmocniejszych atutów – obszerne wyjście na zadaszony taras i dalej na ogród! Dzięki temu dolna kondygnacja jest otwarta i silnie związana z otoczeniem, umożliwiając Wam wyjątkowy kontakt z piękną, kaszubską przyrodą.

poddaszePoddasze domku zostało pomyślane jako przytulna enklawa – miejsce gdzie wypoczniecie, zdrowo się wyśpicie i przeżyjecie wyjątkowe chwile…


Cudowna sypialnia

Grawo Najlepsze domki letniskoweSypialnia w chëczce jest naprawdę sporym pomieszczeniem (ponad 20 m²). Wasza enklawa pachnąca deską świerkową z obszernymi oknami tarasowymi, które gwarantują oszałamiający widok na Jezioro Sobąckie i zielone otoczenie. Odpoczynek na nowo zdefiniowany!

Pożyteczny pokój

Grawo Najlepsze domki letniskoweNa piętrze znajduje się jeszcze jeden pokój. To niemałe pomieszczenie jest na wagę złota – od pokoju dziecięcego lub gościnnego, aż po mały gabinet lub mega garderobę… Zostawiamy to Twojej wyobraźni.

Stylowa elewacja


Domki Chrztowo okna DrutexCertyfikowany świerk skandynawski kryty impregnatem Koopmans.


Izolacja termiczna


checzka1Wełna mineralna Rockmin Plus firmy Rockwool


Stolarka okienna


checzka14Polskie okna firmy Drutex


Solidne podstawy


checzka15Pełna wylewka zbrojona


Jesteś zainteresowany kupnem całorocznego domku wypoczynkowego na Kaszubach?

Skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ:
503 165 340 lub 503 165 341

GRAWO Sp. z o.o.
Łężyce, Al. Parku Krajobrazowego 70
84-207 Koleczkowo

 

NIP: 5882414171